ucuz ucak bileti pegasus onur air sunexpress anadolu jet pegasus uygun ucak bileti atlas jet bjk haber ucuz ucak bileti pegasus onur air sunexpress anadolu jet pegasus uygun ucak bileti atlas jet bjk haber FORUM DH-zone.com • Zobacz wątek - Jakie ramy na patencie Specialized?

Forum portalu DH-zone.com

Najwiekszy w Polsce portal kolarstwa górskiego - DH-zone.com / Zaloguj

Teraz jest 20.11.2018 12:15:06

Jakie ramy na patencie Specialized?

Moderatorzy: GÓRNIK, quake, MLYNoBIKER, KaKTuSSS, Spaced, KubaLa, SeraaX, Paul, GgG, off_road, piotrex, motomysz, nikom, groochas, ArthurGreen

Jakie ramy na patencie Specialized?

Postprzez Szywski Snb » 18.11.2017 17:53:59

Siemka, zna ktoś jakieś ramy oprócz Norco, których projekt zawieszenia był/jest na patencie fsr od Speca??
Szywski Snb

Postprzez Puncu » 19.11.2017 00:19:55

Które Norco masz na myśli?

Jeżeli stary cztero-zawias to np. Knolly Podium.
Big Hit + 888 RC
Big Hit + 66 RC
Fondriest Status-X
White SC Lite FF
Puncu

Postprzez Szywski Snb » 19.11.2017 02:26:17

Norco truax one z 2012 ma zawieszenie na patencie speca i zastanawia mnie czy nowsze norco tak samo. No i czy to taki wyjątek czy raczej u innych producentów też się pojawiały patenty od nich. Dzięki za info
Szywski Snb

Postprzez Puncu » 19.11.2017 20:59:53

Czyli nie FSR bo to Specowskie tylko Horst-Link i/lub czterozawiasy.
Swoją drogą Spec już nie ma patentu na FSR i coraz więcej wariacji z tym zawieszeniem można znaleźć.
Big Hit + 888 RC
Big Hit + 66 RC
Fondriest Status-X
White SC Lite FF
Puncu

Postprzez Szywski Snb » 19.11.2017 23:06:34

To znaczy na ramie jest napis "fsr suspension design" i poniżej numer patentu. Myślałem jednak, że to bez znaczenia więc napisałem, że speca :)
Szywski Snb

Powrót do Pogaduchy rowerowe