ucuz ucak bileti pegasus onur air sunexpress anadolu jet pegasus uygun ucak bileti atlas jet bjk haber ucuz ucak bileti pegasus onur air sunexpress anadolu jet pegasus uygun ucak bileti atlas jet bjk haber FORUM DH-zone.com • Zobacz wątek - Rock Shox Boxxer problem?

Forum portalu DH-zone.com

Najwiekszy w Polsce portal kolarstwa górskiego - DH-zone.com / Zaloguj

Teraz jest 20.11.2018 12:52:23

Rock Shox Boxxer problem?

Moderatorzy: GÓRNIK, quake, MLYNoBIKER, KubaLa, GgG, off_road, motomysz, nikom, groochas

Rock Shox Boxxer problem?

Postprzez sierwa » 07.02.2018 22:02:14

Witam
Zauważyłem dzisiaj że mój rock shox boxxer r2c2 po ugięciu nie odbija do końca. Podnosząc rower za kierownicę mogłem go wyciągnąć jeszcze z jakieś 1,5cm. Po odkręceniu korka od sprężyny wszystko wydaje się w porządku, lecz wsadziłem między korek a sprężynę około 1,5cm podkładek i teraz wraca do samego końca. Czy będzie to miało jakiś wpływ na wartość jego skoku lub w jakiś inny sposób? Może wina leży gdzie indziej? Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam
sierwa

Postprzez Zalas » 08.02.2018 15:30:02

Ubita sprężyna. Mam to samo w moim Marzocchi 888 RC 2005r. Niestety sprężyny mają to do siebie, że po jakimś czasie się ubijają :/
Specialized Big Hit III 07r + 888 RC 2005r 170mm
Zalas

Fox40 zapadniety

Postprzez jedker » 17.07.2018 23:53:31

Dokladnie ten sam problem z Fox40 RC2 fit, dodatkowo po ostatniej wycieczce, po kilku zjazdach zablokowal sie caly widelec, nastnego dnia potraktowalem brunoxem i troche sie rozbujal, ktos ma jakis pomysl? Nie testowalem go na trasie jeszcze ale wydaje sie bardzo sztywny i zapada sie o jakies 2 cm co moze byc nie tak?
jedker

Postprzez Jedker » 18.07.2018 21:48:28

Dzisaj po tescie dostal jeszcze troche brunoxa chodzi pieknie caly skok odbija. Ktos ma jakis pomysl co mu sie dzialo?
Jedker

Powrót do Serwis