Egzamin gimnazjalny 2005
w piramidzie wychodzi wysokosc trójkatów 13 i pózniej wychodzi 100 - podstawa + 4x 65 = 360 + 5% =360 + 18 = 378 :D no a niewiem co dali[cie tam jak byB zamknite :
a kleszcz czlwiek / b sosna dąb/ c. lipa osa-sczoła // c. pająk much? niepamitam pytania ale zrozumiaBem tego slowa;/ i dalem C. pozdro
a kleszcz czlwiek / b sosna dąb/ c. lipa osa-sczoła // c. pająk much? niepamitam pytania ale zrozumiaBem tego slowa;/ i dalem C. pozdro
http://www.pinkbike.com/modules/photo/?op=view&image=599984 CAŁY ROWER NA CZĘŚCIgg:1116631
Ej to z tą środą czy wtorkiem jest porąbane... Wychodzi wtorek bo ziemia z W do E się obraca... A z godziną to mi się wydaje tak...
Od Makasar do południka 180' jest 60' czyli 4h... od Nowego Orleanu do południka 180' jest 90' czyli 6h razem daje 10h.... Była 7:00 ... 24:00 i zostają 3h ... 21:00....Na gazeta.pl wychodzi 17 ???
Od Makasar do południka 180' jest 60' czyli 4h... od Nowego Orleanu do południka 180' jest 90' czyli 6h razem daje 10h.... Była 7:00 ... 24:00 i zostają 3h ... 21:00....Na gazeta.pl wychodzi 17 ???
Kiera wtp (bmx) i borla 670mm (mtb) do opchnięcia
-
- Posty: 119
- Rejestracja: 20.05.2004 17:13:03
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
-
- Posty: 536
- Rejestracja: 20.04.2004 15:21:34
- Lokalizacja: z brzucha mamy
- Kontakt:
panowie panowie.. zle :)
wtorek 17:00
delta L/delta T - wspolczynnik proporcjonalnosci 1/10 mm/stopien C
440 km/h - predkosc satelitki
z zarowkami opor wychodzi 10 ohmow (R=u/i)
1,6 ha z wieza eiffla
potrzebne jest 378 cm2 papieru (dodajcie 5%, a tamto z wysokocia to musi byc wyliczone wzorem pitagorasa, caly ostroslup mial 12 cm wysokosci, wysokosc trojkatow po bokach nie pamietam ile byla ale to byl wzor pitagorasa)
i w paliwie wychodzi IDEALNIE 8 miesiecy
to by bylo na tyle =)
wtorek 17:00
delta L/delta T - wspolczynnik proporcjonalnosci 1/10 mm/stopien C
440 km/h - predkosc satelitki
z zarowkami opor wychodzi 10 ohmow (R=u/i)
1,6 ha z wieza eiffla
potrzebne jest 378 cm2 papieru (dodajcie 5%, a tamto z wysokocia to musi byc wyliczone wzorem pitagorasa, caly ostroslup mial 12 cm wysokosci, wysokosc trojkatow po bokach nie pamietam ile byla ale to byl wzor pitagorasa)
i w paliwie wychodzi IDEALNIE 8 miesiecy
to by bylo na tyle =)
http://www.pinkbike.com/modules/photo/?op=view&image=273562 sprzedam na czesci pisac :* :D
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,2677792.html
tu macei odpowiedzi na otwarte!
kurde jednak wtorek;/
tu macei odpowiedzi na otwarte!
kurde jednak wtorek;/
http://www.pinkbike.com/modules/photo/?op=view&image=599984 CAŁY ROWER NA CZĘŚCIgg:1116631
Ze wszystkim się tu zgadzacie???????? Bo ja nie do końca.....
Odpowiedzi do pytań otwartych
26.
3*m0+mE=80,04u
3*15,99U+mE=80,04u
mE=32,07u
stąd szukany pierwiastek to siarka
27.
1.Niemcy
2.Czechy
3.Słowacja
4.Ukraina
5.Białoruś
6.Litwa
7.Rosja
28.
3
29.
wzór: delta_l(delta_t)=1/10 delta_t
współczynnik proporcjonalności: 1/10 [mm/stop.C]
30.
dzień tygodnia: wtorek
godzina: 17.00
31.
v=s/t=(6400+600)*2PI/100 [km/min]=440 [km/min]=26 400 [km/h]
32.
s=a*t^2/2
20 [m] = 10 [m/s^2]*t^2/2
t^2=4 [s^2]
t=2s
Odp.: 2 sekundy
33.
s=a^2=125*125 [m*m]=15 625 [m^2]=1,5625 [ha]
Odp.: 1,6 ha
34.
H-wysokość ostrosłupa = 12cm
h-wysokość ściany
a-długość podstawy = 10cm
S - szukana powierzchnia papieru
Z Tw. Pitagorasa: h^2=(0,5a)^2+H^2=169 czyli h=13 [cm]
S=1,05*(a^2+4*(0,5*a*h))=1,05*(100+4,65)=378 [cm^2]
Odp: 378 cm^2
35.
Zużycie miesięczne beznzyny = 2000*7/100=140 litrów
Zużycie miesięczne gazu = 2000*8/100=160 litrów
Koszt miesięczny beznyny = 140*3,8 = 532 zł
Koszt miesięczny gazu = 160*1,6 = 256 zł
Oszczędność na miesiąc = 532-256 = 276 zł
2208/276=8
Odp: Instalacja zwróci się po 8 miesiącach użytkowania
Odpowiedzi do pytań zamkniętych
Pytanie Odpowiedź
1 D
2 B
3 C
4 A
5 A
6 D
7 D
8 B
9 D
10 A
11 C
12 C
13 B
14 D
15 A
16 C
17 B
18 B
19 B
20 D
21 D
22 C
23 A
24 C
25 C
qrwa!!!!! jebnołem się na najprostrzych :/ Ale tak do 40 dociągnę myślę :p
KUSKI, dobrze, że C dałeś, trafiłeś :p
ven0m_PL, nie mogło wyjść 8,1 oma, bo wzór na opór to R=U/I , stąd 10 omów dobra odp :p
A oprócz tego zadania z datą, to rozjebało mnie to o południkach.....przez 3 lata określaliśmy dł. geograficzną (czyli na W i na E) na podstawie południków i nagle dowiaduję się, nie nie jest to ich cecha!!!!!! Ja pierdo*e no....:/
Odpowiedzi do pytań otwartych
26.
3*m0+mE=80,04u
3*15,99U+mE=80,04u
mE=32,07u
stąd szukany pierwiastek to siarka
27.
1.Niemcy
2.Czechy
3.Słowacja
4.Ukraina
5.Białoruś
6.Litwa
7.Rosja
28.
3
29.
wzór: delta_l(delta_t)=1/10 delta_t
współczynnik proporcjonalności: 1/10 [mm/stop.C]
30.
dzień tygodnia: wtorek
godzina: 17.00
31.
v=s/t=(6400+600)*2PI/100 [km/min]=440 [km/min]=26 400 [km/h]
32.
s=a*t^2/2
20 [m] = 10 [m/s^2]*t^2/2
t^2=4 [s^2]
t=2s
Odp.: 2 sekundy
33.
s=a^2=125*125 [m*m]=15 625 [m^2]=1,5625 [ha]
Odp.: 1,6 ha
34.
H-wysokość ostrosłupa = 12cm
h-wysokość ściany
a-długość podstawy = 10cm
S - szukana powierzchnia papieru
Z Tw. Pitagorasa: h^2=(0,5a)^2+H^2=169 czyli h=13 [cm]
S=1,05*(a^2+4*(0,5*a*h))=1,05*(100+4,65)=378 [cm^2]
Odp: 378 cm^2
35.
Zużycie miesięczne beznzyny = 2000*7/100=140 litrów
Zużycie miesięczne gazu = 2000*8/100=160 litrów
Koszt miesięczny beznyny = 140*3,8 = 532 zł
Koszt miesięczny gazu = 160*1,6 = 256 zł
Oszczędność na miesiąc = 532-256 = 276 zł
2208/276=8
Odp: Instalacja zwróci się po 8 miesiącach użytkowania
Odpowiedzi do pytań zamkniętych
Pytanie Odpowiedź
1 D
2 B
3 C
4 A
5 A
6 D
7 D
8 B
9 D
10 A
11 C
12 C
13 B
14 D
15 A
16 C
17 B
18 B
19 B
20 D
21 D
22 C
23 A
24 C
25 C
qrwa!!!!! jebnołem się na najprostrzych :/ Ale tak do 40 dociągnę myślę :p
KUSKI, dobrze, że C dałeś, trafiłeś :p
ven0m_PL, nie mogło wyjść 8,1 oma, bo wzór na opór to R=U/I , stąd 10 omów dobra odp :p
A oprócz tego zadania z datą, to rozjebało mnie to o południkach.....przez 3 lata określaliśmy dł. geograficzną (czyli na W i na E) na podstawie południków i nagle dowiaduję się, nie nie jest to ich cecha!!!!!! Ja pierdo*e no....:/
http://dhcyc.pinkbike.com
-
- Posty: 119
- Rejestracja: 20.05.2004 17:13:03
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
aha, i jak mi zły wynik wyszedł, ale metoda była dobra.....czekajcie, bo słucham tej Mileny i niemogę nic wymyśleć, przez nią, bo taka głupia jest.....brak mi słów.....czy załużmy, że żle podstawiłem, albo w pewnym miejscu się w obliczeniach rypnołem, ale wszystkei wzory poprawnie zapisałem, dane, szukane też, to za całe zadanie nie dostanę chyba 0 ptk???? Coś tam zawsze się ustuka chyba, jak to jest?????
http://dhcyc.pinkbike.com
Za wypisane dane tez sie punkty dostaje i za obliczenia.pomimo ze mogles sie w rachunkach pomylic ale dobry tok myslenia tak z kazdym otwartym,jak juz wypsiales dane to z akzdego otwartego w ktorym byly masz po 1pkt
,ja lcize na 30pkt maks ale z humana wiecej.pzodro
,ja lcize na 30pkt maks ale z humana wiecej.pzodro
www.lostinmedia.pl
www.tapeclothing.com
www.tapeclothing.com
-
- Posty: 474
- Rejestracja: 07.05.2005 00:29:43
- Lokalizacja: lodz
- Kontakt:
fuck you TylerDurden.........
a apropo punktacji........mamy wielkiego farta, bo jka nam matematyczka mówiła, jajka jest punktacja, to mało co z krzesła nie spadłem.........może wam żle powychodzić ale stracicie góra 1 ptk, chodzi głównie o poprawne podstawianie i znajomość wzorów......za liczenie 5%, nawet ze złej liczby też lest ptk :P Także wypasssss :]
a apropo punktacji........mamy wielkiego farta, bo jka nam matematyczka mówiła, jajka jest punktacja, to mało co z krzesła nie spadłem.........może wam żle powychodzić ale stracicie góra 1 ptk, chodzi głównie o poprawne podstawianie i znajomość wzorów......za liczenie 5%, nawet ze złej liczby też lest ptk :P Także wypasssss :]
http://dhcyc.pinkbike.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 6 gości